Yazar Arşivi: Ahmet

Aldığımız Hurda Çeşitleri 533 718 33 85

Firmamız hurda çeşitleri açısından dkp hurdadan tutunda plastik hurdasına kadar atık deponuzdaki tüm hurda ve atıkları nakite çevirebilme becerisine ve hızına sahiptir. Ticaretini yaptığımız hurda ve atık çeşitleri. DKP hurda Extra hurda Metal atık talaş Alüminyum talaş Akü hurdası Elmas (Karbür hurdası) Yıkımlı hurda Beyaz ve karton kağıt Plastik ve plexi hurda PVC hurda Şeffaf naylon Atık yanıcı yağ Devamını Oku »

Hurda Çeşitleri

Hurda çeşitleri oldukça çok olup, piyasada en çok geri dönüşüme yatkın olan ve tercih edilenleri; metal hurdası, dkp hurda, extra hurda, talaş hurda, tehlikeli atık, plastik hurdası, otomobil hurdası, elektronik alet hurdası, bilgisayar hurdası, kağıt hurdası olarak sıralanabilir. Ancak bunlar arasında özellikle kâğıt hurdası ve metal hurdası eskiden beri en çok talep gören hurda çeşitleridir. Ama son yıllarda elektronik eşya ... Devamını Oku »

Hurda Nedir ?

 Hurda ekonomik olarak kullanım süresini doldurmuş ekonomiye katma değer yaratamaz hale gelmiş değerlendirilebilir yada başka söylemle geri dönüşebilir mamul değerlerin tümüne verilen isimdir.Hurda günümüzde ve tüm yaşamak zorunda olduğumuz çevrede muhtelif hurda bulunur ve zamanla geri dönüşü sağlanıp yeniden ekonomik değer olmaya aday malzemelerin bütündür. Hurda toplanmasının ekonomik getirileri bir hurda sektörü yaratmış toplanan hurdalar kategorik hale getirilmiştir. e Devamını Oku »